| D3X73R a întrebat:

Salut,am ajuns sa apelez la TPU din ce in ce mai des, de data aceasta este doar asa...sa vad ce ziceti voibig grin

Sa va >explic::
Acum 2-3 saptamana m-am cunoscut cu o fata prin intermediul unei prietene bune,erau zilele orasului,va dati seama multa lume,multe fete frumoase,bere din belsuglaughing tigari,distractie.n-am prea bagat-o in seama pe respectiva si a doua zi primesc un "Friend request" de la ea, intra pe chat incepe conversatia cu banalul "svs cf?" inf, vorbeam forte flecmatic cu ea....si imi spune prietena prin care ne-am cunoscut ca respectivei ii place de mine,""e..si ce daca asta e,ii va trece""dupa inca o saptamana dau iar peste ea in oras, nu stiu ce a facut ce n-a facut dar nu stiu pot spune ca m-am indragostit puii mei thinking, cand ajung acasa iar incep o conversatie cu ea o intreb cand mai vine prin oras(nu este din orasul meu) a sps ca pe 5 si nu stiu ce sa fac am tot cautat-o i-am lasat mesaje dar nu mai raspundestraight face

2 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Spune-i ca o placi altceva nu prea ai ce face din moment ce ii place de tine totul va fi binewinking

| dru1darius a răspuns:

Deci dude, daca tot apelezi la TPU, ma mir cum de nu ti-ai dat seama cum sta treaba, daca ai cunoscut o fata, si iti place spune-i, viata ii prea scurta, iar daca tu nu o vei face, o va face altu, iar tu nu vei ramane ''pe afara'', iar timid nu cred ca esti, daca esti hotarat ca iti place de ea, atunci fi hotarat sa ii spui, nu ai nimic de pierdut