| Dariusandreas a întrebat:

De vreo 4 luni am început să vorbesc cu o fata.(Iunie).Ne-am cunoscut prin intermediul liceului unde am absolvit amândoi dar in clase diferite (Trebuia să fim în aceeași clasa dar s-a făcut o greșeală...Nu contează asta). Vorbeam foarte mult cu ea despre multe subiecte. Dupa ce am inceput liceul, vorbeam tot la fel de mult dar mai si ieseam. De vreo o saptamana ea a inceput sa nu prea mai vorbească cu mine. Eu de fiecare data incep conversația cu ea. De ceva timp a inceput sa imi placa de ea. Incerc să vorbesc mai mult cu ea astfel încât sa o cunosc mai bine, dar cand vad ca ea intr-un fel ma respinge, simt o dorință si mai mare de a vorbi cu ea. Ce sfaturi mi-ati da astfel încât să reușesc să vorbesc mai mult cu ea. Cineva daca ar putea sa vorbeasca in privat cu mine mai mult despre subiectul asta, sa imi dea sfaturi ceva, m-as bucura super mult. Ma simt foarte trist din motivul asta si as chiar mi-a dori ca si ea sa vrea sa vorbeasca cu mine.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Poate a găsit un alt băiat care o satisface din toate punctele de vedere.

| alina2k18 a răspuns:

Daca a pus pl altul pe ea, las-o in pacewinking