| CoccaColla190 a întrebat:

Salut, am aproape 12 ani si ma ingrijoreaza marimea penisului meu! stiu ca nu ar trebui sa ma preocupe asa ceva dar doar intreb, bun penisul meu are o marime de 2-3 cm si in erectie 7-8 tin sa precisez ca nu mi s-a rupt ata inca!

4 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Aţa nu se va rupe niciodată, cel mai probabil, şi nici nu are legătură cu mărimea penisului, care va mai creşte până pe la 16-17 ani. Probabil nu vei fi vreun mare dotat, dar aia e, nu toţi bărbaţii au norocul ăsta.

| BAD17 a răspuns:

Ai doar 12 ani stai calm mai e timp sa creasca iar ata o sa ti-se rupa cand o sa te dezvirginezi, cum a spus si denysse94 probabil nu o sa fii prea dotat dar asta e nu toti o au mare acum asta e viata

| Violleta2022 a răspuns:

La 12 ani esti inca foarte micut sa te ingrijoreze masura putulicii tale. Ea va creste oricum pana la 16 ani, iar masura va fi conform mostenirii genetice, de la tatal tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E în regulă. Cam de acum o să înceapă să-ți crească, până pe la 14 ani în special în lungime, după care până pe la 16 se îngroașă. Dacă mai ai întrebări, scrie-mi în privat.