| RuBy_8050 a întrebat:

Am 12 ani.Stiu ca nu ar trebui sa ma intereseze marimea penisului meu dar ma ingrijoreaza foarte tare.Penisul meu in erectie este de 7 cm.Am 1, 52 m.

Răspuns Câştigător
| kaylla a răspuns:

Esti inca in crestere! Ai rabdare si nu incerca sa-ti incepi viata sexuala prea devreme! Ai timp sa ajunga la o dimensiune mai mare! Nu e motiv de ingrijorare!

3 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Mai dar voi cu ce va masurati penisurile? Ca peste tot aceeasi intrebarestraight face

| Nesquik_1900 a răspuns:

Bună!
Chiar nu ar trebui să te intereseze mărimea penisului tău pentru că la 12 ani nu îţi trebuie sex sau altceva!
Cel mai bine ar fi să ţi-l măsori pe la 15-16 ani cănd e in erecţie!

Baftă!

| HarleyDavidson a răspuns:

Bai cocos, ai 12 ani... penisul creste pana pe la 22 de ani. deci in 10 ani se poate intampla multe.