| sebigoga a întrebat:

din nou happy
..de curand chiar de ieri a inceput sa am dureri la capul penisului..am vazut ca capul penisului este mai mare ca de obicei. tin sa mentionez ca am 12 aniwinking (stiu ca nu ar trebui sa ma preocupe chestiile astea)
credeti ca ii normal sa am penisul de 5-6 cm cand doarme? in erectie 10-12 happy grosime cred ca 5-6 cm. credeti ca pot satisface o fata de 14 ani? dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

O fată de 14 ani o poți satisface foarte bine cu un deget sau cu limba. Penisul va fi folosit ceva mai târziu, când o să poți rezista mai mult de 10 secunde fără să ejaculezi.
Durerea de care te plângi poate fi provocată de o balanită (infecție) - spală-te cu apă caldă și săpun cel puțin de două ori pe zi și scapi definitiv de ea.

| sebigoga explică (pentru mihai69):

Salut, adica in legatura cu durerea capului de la penis. mai exact pielea aia de sus de la cap-ul penisului. si da pot rezista mai mult de 10 secunde laughing)). eu nu prea cred ca pot satisface o fata de 14 ani. adica astept mai multe raspunsuri! ori cum mersi! :*

| mihai69 a răspuns (pentru sebigoga):

Asta crezi tu, că poți rezista mai mult. rolling on the floor
Crede-mă, când ai o fată fierbinte lângă tine te exciți așa de tare, că de multe ori termini înainte să începi.winking
Abia după câteva experiențe o să te mai relaxezi și o să începi să ai rezistență din ce în ce mai mare.

| sebigoga explică (pentru mihai69):

rolling on the floor stiu. dar intrebarea mea este daca pot satisface o fata de 14-15 ani happy marimea penisului este in jur de 12 cm si 5 cm grosime (cred. sau mai mult) happy

11 răspunsuri:
| MafteiVictor a răspuns:

Il contrazic pe colegul, trebuie cu o doza de bere dupa ce desfaci cheita, nu cu o sticla de Aqua Carpatica, dar incearca si tu la fete de 10 ani, ca astea te lasa mai usor

| sebigoga explică (pentru MafteiVictor):

Salut! intrebarea mea este daca pot satisface o fata de 14-15 ani cu un penis de 14 cmwinking

| MafteiVictor a răspuns (pentru sebigoga):

Salut, dar de ce sa tintesti atat de mult, daca nivelul tau e doar de 8-9 si ani si cm

| AnaMaria23682 a răspuns:

Esti mai prost ca negu lu tataie

| sebigoga explică (pentru AnaMaria23682):

Aha.ms pentru raspunswinking copilase

| AnaMaria23682 a răspuns (pentru sebigoga):

laughing glumeam si nu sunt copilaş

| MrJohnson a răspuns:

Buna, si eu am fost preocupat de marimea penisului meu, dar am gasit o solutie sa-l fac mai mare.Am 13 ani si penisul meu a ajuns la marimea de 20 de cm. Uite ce trebuie sa faci : pentru o luna va trebui sa te pisi, respectiv sa te masturbezi cu o sticla de Aqua Carpatica.Cel mai important proces este urinarea in sticla, deoarece presiunea aerului care se va forma iti va intinde penisul.Multa bafta si foloseste prezervativul!

| sebigoga explică (pentru MrJohnson):

Il voi folosi, si voi incerca metoda ta de ''a mari penisul''