| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si marimea penisului meu in erectie este de 12 cm.
Este o marime normala?

13 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Nu, mai bine ti-o extirpezi cu tot cu bilute, scapi de grija, nu mai stai cu rigla-n mana.

Intrebare de doi lei, sa-ti rup rigla-n trei,
Esti minor, excitat si ciufut, iti sta mintea doar la f*tut,
La matematica esti bota, dar stai cu rigla-n mana ca o marmota,
Generatia vitezei, care au IQ-ul mai mic decat al unei cintezei,
Troll penibil sau minor, tot ti-o infing ca un sondor,
Poezia mea cu spor.

Imnul Riglistilor anonimi dependenti de pe masurare si comparare.

| Mao a răspuns:

Ştii că până la 18 ani, tot creşte, nu?

| candora a răspuns:

Vei fi dotat rau big grin

| Cosminovici18 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| DeathIncarnate a răspuns:

Pune mana pe niste carti bai cretinule si lasa prostiile astea

| Jeryko a răspuns:

laughingrolling on the floor e mica rau taio macar te faci fata si nu mai ai ce sa masorilaughingrolling on the floor

PS: cei care pun intrebarile astea sunt biiiiiiiiiiiiiiiiip

| AlexStoica98 a răspuns:

E normala (penisul meu in erectie masoara 13.5 cm )

PS:si eu am tot 13 ani

| BaDDoG a răspuns:

Stai linistit, eu am un vecin de 14 ani, care o are de 3-4 cm, iti mai creste, dar totusi nu e mica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai pierdut un cm.mai masoara-l odata.el creste un cm, pe an.ce sa faci cu 12 cm? nici nu gadili o fata daramite sa mai si f.i.ce-ai facut? nu cumva ai facut onanie in baie? daca da, sa stii ca trebuie sa te opresti.de aia nu mai creste.

| Seraph_3236 a răspuns:

Mai bine nu dadeai anunt ca ai putulica cat a unui motan! Ar fi mult mai bine sa o tai, caci nu mai are lumea de ce sa rada. Fetele o sa aduca microscopu cu ele sa o vada si o sa rada mereu de tine asa ca vei fi un ratat toata viata! Nu vei avea copii si nici nevasta caci nevasta o sa plece, nesatisfacuta iar copii nu vei avea cu ce sa ii faci!
PS: Ce intrevari ai la 13 ani rolling on the floor Ai fost **** de cineva si ai ramas cu sechele? rolling on the floor

| SebyAlex07 a răspuns:

Este foarte normal sa aiba intre 10 si 12cm pana la pubertate