| CoccaColla190 a întrebat:

Salut, am aproape 12 ani si ma ingrijoreaza marimea penisului meu! stiu ca nu ar trebui sa ma preocupe asa ceva dar doar intreb, bun penisul meu are o marime de 2-3 cm si in erectie 7-8 tin sa precisez ca nu mi s-a rupt ata inca!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 12 ani esti inca foarte micut sa te ingrijoreze masura putulicii tale. Ea va creste oricum pana la 16 ani, iar masura va fi conform mostenirii genetice, de la tatal tau.

| Necunoscut112 a răspuns:

Aţa nu se va rupe niciodată, cel mai probabil, şi nici nu are legătură cu mărimea penisului, care va mai creşte până pe la 16-17 ani. Probabil nu vei fi vreun mare dotat, dar aia e, nu toţi bărbaţii au norocul ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E în regulă. Cam de acum o să înceapă să-ți crească, până pe la 14 ani în special în lungime, după care până pe la 16 se îngroașă. Dacă mai ai întrebări, scrie-mi în privat.

| BAD17 a răspuns:

Ai doar 12 ani stai calm mai e timp sa creasca iar ata o sa ti-se rupa cand o sa te dezvirginezi, cum a spus si denysse94 probabil nu o sa fii prea dotat dar asta e nu toti o au mare acum asta e viata