| Dragos199610 a întrebat:

Salut.am auzit ca daca o persoana vrea sa se dezvirgineze (nu conteaza sexul, baiat, fata)trebuie sa fie amandoi virgini.este adevarat.si daca da de ce?

Răspuns Câştigător
| spiNN a răspuns:

Salut. A fi virgin inseamna a nu avea nici un fel de contact sexual pana in prezent.
Nu trebuie sa fie amandoi virigini.
O persoana e virgina pana in momentul contactului sexual.

10 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Nu e adevarat.

| mony1994 a răspuns:

Nu e adevarat. poate sa fie amandoi virgini sau unul da si unul nu.ca sa fi virgin trebuie sa nu fi avut niciodata un contact sexual.mai documenteazate si tu

| MariusUCV a răspuns:

laughing nu este adevarat big grin..., nu trebuie sa fie si celalalt partener/a virgin/a...

| ElenaMaria003 a răspuns:

Doamnee laughing Unde ai auzit prostia asta? NU este adevarat. Nu are chiar nici o legatura; doar ca, nu cred ca ar avea vreo fata sau vreun baiat care si-a inceput viata sexuala sa dezvirgineze pe altcineva... Deci, stai caml: poate fi unul virgin si celalalt nuwinking

| LuLu1234 a răspuns:

Nui adevarat deloc. ii o porcarie. daca vrei sa te dezvirginezi nu conta daca parteneru/partenera ii virgin/a sau nu.winking

| Afrodita_7906 a răspuns:

Nu e adaevat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a mintit.

| Tinutsa a răspuns:

Nu este adevarat.

| PatiiiixD a răspuns:

Deci cine ti.o zis asta si.o batut joc de tinerolling on the floor daca is ambii virgini ii mai nasol pentru ca o sa va uitati unu la altu fara sa stiti ce sa facetilaughing in cel mai rau cazrolling on the floor

| Dragos199610 explică:

Multam fain!