| RobertClaudiu a întrebat:

La ce varsta este normal ca un baiat sa se dezvirgineze?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Am tot raspuns la intrebari de genul asta, si raspunsul a fost mereu aceasi.varsta difera de la persoana la persoana.
aunci cand te vei simti tu pregatit atat fizic cat si psihic, cand nu vei mai avea intrebari legate de sex in sensul ca vei fi informat despre tot ce are legatura cu asta, cand vei gasi persoana potrvita si ve simti nevoia sa o faci cu ea.atunci e momentul sa iti incepi viata sexuala.varsta conteaza mai putin decat toate astea.
daca vrei poti sa fi si tu unu dintre copilasii din ziua de azi, care isi incep vita sexuala la 12-13 ani, dar te asigur ca tu esti singurul care va avea de suferit ma tarzu si iti va parea rau.
nu uita ca intotdeauna trebuie sa inveti teoria inainte sa treci la practica. e prea riscant sa inveti teoria pe parcursul practicii.

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Dupa 16-17 aniwinking

| kattya96 a răspuns:

Cel mai normal pentru toata lumea ar fi dupa 18 ani.
La baieti in cele mai multe cazuri este pe la 16-17 si cred ca este mai bine asa decat la varste mult mai mici happy

| Crisu a răspuns:

Eu cred [nu spun ca asa e] de la 16 ani in sus.

| Vlady96 a răspuns:

17 sau 18 daca o faci la 16 sau 15 inseamna ca esti disperat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna`
dupa un studiu sa demonstrat ca baietii isi pierd virginitatea la 13-14 ani` iar fetele la 16-17 ani`happy
o zi frumoasa`happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat mai repede cu atat mai bine