| Mihai1616263 a întrebat:

Salut, am avut aseara o problema psihologica in privinta mentinerii erectiei, mi s-a mai intamplat de cateva ori si inainte, mi-am luat maraton forte, nu intentionez sa iau pe o perioada lunga, doar ocazional o data pe saptamana in speranta ca imi va da incredere, cate pastile pot sa iau sa fiu sigur de succes? Am citit ca maxim 4 in 24h, pot lua 4 pastile inainte cu 2h de inceperea actului sau sunt prea multe. STIU CA NU AM NEVOIE DE PASTILE VREAU SA IAU MAI MULT PT EFECT PLACEBO, daca imi ofera un plus, cu atat mai bine. Merci

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca stii ca nu ai neveoie de pastile, de ce le iei?
Tu pari a avea intr-adevar probleme de intelegere, nu de erectie, odata ce te gandesti sa le iei saptamanal si chiar 4 odata.
Du-te baiete la un psihiatru, daca ai asemenea probleme, ca nu-i normal si nici sanatos sa iei pastilele 4 pastile de erectie, la anii tai.

| Mopmop a răspuns:

Efectul placebo il obtii daca cineva inlocuieste pastila reala cu un fake, asta fara ca tu sa stii... daca vrei asta in conditiile descrise de tine nu reusesti sa obtii asta!

| Dintrebare a răspuns:

Asa cum deja stii, ai o problema psihologica care ar fi bine sa o rezolvi. Dar ca sa raspund punctual intrebarii tale, nu lua 4 pastile, ci doar una inainte de inceperea actului sexual.