| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am luat o pastila pentru erectie (Maraton forte) nu am simtit niciun efect deoarece nu prea aveam probleme dar am auzit ca este un plus pentru tineri. Problema este ca de dimineata am niste arsuri gastrice si nu cred ca este de la mancare, in plus de asta am avut dureri de cap. S-a mai confruntat cineva cu asemenea reactii adverse?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bine ca nu ai facut atac de inima sau cerebral, cu o pastila inutila pentru tine, dar cu atatea efecte secundare mari...

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Ai înghițit cumva ceva... hai să spunem... necorespunzător?

| Matei91ciob a răspuns (pentru Tactuecelmaitare):

Nu am consumat alcool, doar apa si atat. Farmacista a spus ca trebuie luat doar cu multe lichide cum ar fi apa suc dar fara alcool. Posibil sa mi se inflamat niste artere de la inima si de aceia sa o simt ca pe o arsura gastrica. Exista o gramada de impoteze... Daca persista voi merge la medic

| darrio2007 a răspuns (pentru Matei91ciob):

Ai arsuri gastrice la stomac dar ti s-au inflamat arterele de la inima!
Hai ca esti amuzant!

| Matei91ciob a răspuns (pentru darrio2007):

Am spus ca se simte precum niste arsuri gastrice, ca sa iti dai seama de problema..in fine tu intelegi ce vrei?

| darrio2007 a răspuns (pentru Matei91ciob):

Se pare ca tu nu stii ce vrei. Sau sa explici pe intelesul tuturor. Ce au arterele cu stomacul? Reinventezi medicina dupa placul tau?

| Matei91ciob a răspuns (pentru darrio2007):

Bai desteptule, am specificat destul de clar ca durea o asimilezi precum niste arsuri gastrice, nu ca ar avea treaba arterele de la inima cu stomacul. Tu ai inteles ce am scris eu? Ca eu am scris destul de clar dar vad ca nu ai inteles. Inseamna ca ai o problema tu, nu eu. laughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru Matei91ciob):

„Posibil sa mi se inflamat niste artere de la inima si de aceia sa o simt ca pe o arsura gastrica. Exista o gramada de impoteze... Daca persista voi merge la medic".
Tu ai scris aici.
Probleme ai tu, daca deja ai folosit pastile pentru erectie.
Desteptule!