| vladutz703 a întrebat:

Salut..am avut asta vara o prietena/iubita..ne iubeam ft mult..au fost multe. bune rele..am trecut impreuna peste ele..dar..in luna decembrie..chiar inainte de ziua ei ne-am despartit..acum..chiar dupa atata timp..incerc s`o racastig.dar imi tot zice."Nu te ma iubesc...chiar nu mai simt nimic pentru tine" si vreau s`o fac iar sa simta ceea ce simtea..adica..sa ma iubesaca din nou..va rog. ajutati`ma.o iubesc enorm de mult.straight face[Funda]

Răspuns Câştigător
| AlexuBC a răspuns:

Fii indiferent cu ea ...Incearca sa pui ochii pe alta fata, si dupa sa vezi tu ce o omori cu indiferenta talaughing, o sa se tina in limba dupa tine

3 răspunsuri:
| sandra94 a răspuns:

Nu te chinui degeaba chiar daca o sa fiti impreuna deja nu o sa fie dragostea care trebuie sa fie mai bine incerca acum sa o uiti decit sa suferi cit esti cu ea si dupa ce iti va spune inca odata adio

| vladutz703 explică (pentru sandra94):

Mersi sandra..asa am sa fac..imi pare rau ca nu ti-am dat tie funda.dar si raspunsul lui alexu` e bun. daca`as putea as da la aman2 funda.

| phareLLL a răspuns:

Phaha
Dai o masina/bani/cadouri/scoateo la mall/cumparai haine/cumparai bijuteri.
Phaha
Chiar daca te-ar iubi nu-mai pentru bani nu conteaza cu u esti fericit ea e fericita si atat?!
Funda happy