| Kolt a întrebat:

Deci...M-am intalnit cu o fata pe net acum un an si am inceput sa vb din ce in ce mai mult si am inceput sa ne placem unu pe altul, ne-am combinat mergea minunat relatia ne iubeam f mult dar peste o luna ne-am desp din cauza distantei (420km) dar am zis sa ramanem cei mai buni prieteni, vorbeam in fiecare zi f mult si ne jucam lol toata ziua si ne ziceam ca suferim unu altuia. Din cauza asta cam peste 2 sapt ne-am apropiat mai mult si ne comportam ca un cuplu chiar daca nu eram peste o luna jum ne-am combinat din nou si sa uitam ca ne-am despartit si in tot acest timp ne comportam ca un cuplu. Peste o luna f frumoasa ne-am despartit din nou pe motiv ca s-a racit, s-a distantat de mine pentru ca ne-am certat de cam 3 ori, din cauza distantei si ca s-a plictisit ca faceam aceleasi lucruri in fiecare zi aproape si ca nu mai are aceleasi sentimente ca, a zis sa luam o pauza si ca nu mai suntem impreuna momentan. Sufar f mult din cauza asta si acum suntem iar cei mai buni prieteni, simt ca sufera si ea, simt ca tine la mine si simt ca mai are sentimente fata de mine dar nu cine stie ce, eu o iubesc extrem de mult si nu vreau sa o pierd, nu ne-am vazut niciodata fata in fata si regret enorm de mult ca ne-am certat atunci din cauza mea, ce sa fac? Simt ca o iau razna, o iubesc prea mult si stiu ca si eu tine la mine, aproape plangea si ea cand plangeam si eu si era f trista, vreau sa o fac sa simta la loc ceea ce simtea. Ps am 16 ani ea are 17 si scuze daca m-am repetat crying((

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si mie imi place lol-ul. big grin incearca build pe Yas...
Glumesc.

Stiu ca suferi si e normal sa fie asa. Exista o singura solutie. Exista sansa sa va vedeti peste putin timp? La facultate de exemplu. Daca da, poti sa vorbesti cu ea in continuare.
Daca nu... gata. Nu are rost sa suferi degeaba. Nu rata alte oportunitati ce iti ies in cale.

| Kolt explică (pentru DoarBogdan):

Pai noi vrem sa ne mutam impreuna la facultate, dar imi este sa nu gaseasca pe altul ca de mine oricum nu uita a zis "chiar daca suntem impreuna sau nu eu o sa fiu langa tine mereu" si ca eu o sa fiu una din cele mai imp persoane din viata ei, tinem mult unu la altul dar ne opreste distanta asta crying. Siii gluma aia "incearca build pe yas" am 500k pe el laughing

| Kolt explică (pentru DoarBogdan):

Scuze ca am trimis de 2 ori cam acelasi raspuns dar nu am stiut ca are atat delay TPU

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kolt):

Nuuuuuu, este de ala :/. Nu se mai poate face nimic sad Lasa fetele, hai la lol laughing

Si serios, daca ai vreo sansa acolo cu o fata, profita de asta, doar ea s-a despartit de tine. Si nu odata. Nu ar trebui sa existe scuze. Si daca nu o sa gasesti, aia e. O sa se ajunga tot la ea. Important este sa nu ai mari asteptari pentru ca o sa fi dezamagit. Esti baiat, numarul de fete este mai mare pe lume, sigur o sa fie mereu ceva pentru tine undeva.

| Andreeush a răspuns:

Cum poți spune că vă iubiți mult dacă nu v-ați întâlnit niciodată?

| alina2k18 a răspuns:

Cum v-ati combinat si iubit atat de mult daca voi nu v-ati intalnit NICIODATA?
LOL

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cand erati impreuna nu puteati face decat aceleasi lucruri pe care le puteti face si acum, cand sunteti despartiti. Deci care-i diferenta?
Etichetele precum "despartiti", "impreuna" nu-si au rostul, ca voi despartiti ati fost dintotdeauna. In rest, doar va minteati.

| Ralena a răspuns:

In Romania exista tren. Ia un bilet, du-te pana la ea, stai o zi cu ea. Sunt sanse mari sa nu o mai placi deloc, sau sa te placa ea. Dupa aceea vezi care e treaba.

| Neneaciordables a răspuns:

Asta da relatie, sa va jucati lol zilnic