| xXx_6966 a întrebat:

am avut o prietena. ne-am despartit si acum nu stiutiu cum sa skap de ea... spuneti-mi va rog voi CUM S-A SCAP DE EA?

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,daca tu nu vrei sa mai ai nicio legatura cu ea,discuta frumos cu ea,fara jigniri, amenintari, etc. Spune-i ca vrei sa ramaneti eventual doar amici si sa isi vada de viata ei.Fa-o sa inteleaga ca ar fi mai bine sa te lase in pace.
Pana la urma va trebui sa accepte situatia si sa isi vada de viata ei.

| elena a răspuns:

Ai avut, te-ai despartit, dar de ce mai trebuie sa scapi de ea? Nu ai scapat la despartire? Motive de despatire?! Hai, spune-le! Fii sincer, nu cumva este vina ta, dar tu ai vrut, sa fii cel care-i da "papucii", CA SA SCAPI DE EA? Greu de spus...de ce-ai fugit? De ce-ai reactionat asa? Nu ti-a cedat, te-a inselat sau te-a cerut in casatorie? Sau pur si simplu te-ai plictisit de ea si gata...alta la rand! Bravo! Felicitari!

| katy a răspuns:

Fa- ceva rau ca sa prinda ura pe tine.schimba-i parola de la mess, fa-i un cont de aiurea pe facebook sau hi5 si sa iti bati joc de ea, o sa prinda ciuda si o sa te lase

| Miii a răspuns:

. te streseaza? sau ce`?
. mie una mi se pare urat. adica " nu stiu cum sa scap de ea". de ce ai mai stat cu ea, daca acum nu o mai vrei? eu sunt fata si. daca m-as pune in locul acelei fete. nu m-as simtit deloc bine.

dar tottusi. sa revenim la subiect.
spune-i direct " lasa-ma in pace, nu ma mai cauta! ce a fost intre noi, a fost. acum nu mai e.".
si sa nu te mire daca iti va plange in fata, sau va suferi.happy
tongue

| Nimeniii_8835 a răspuns:

laughing Wow :O! /... Pouy daca nu mai simtzii nimic pentru. ea spuneii.oo! Sh ca dejaa ai o nouaaa prietenaa laughing! Acm. na. mintiii dar poate asa scapii de ea `. sh cum se zice : Scopul scuzaa mijloacelee laughing)!