| angel14 a întrebat:

Draga TPU acum cateva zile m-am despartit de un baiat p care il iubesc foarte mult. El acum este cu prietena mea (nu este buna prietena si se baga in toate relatile), el imi spune ca tine la ea dar prietenii au vb cu el si au spus ca inca ma tine la mine.asa a marturisit.Acum sunt prietena cu el dar vreau sa il scap de aceasta persoana deoarece ea nu il iubeste si face asta decat dintr-o razbunare.Va rog spuneti-mi cum as putea face sa se desparta de ea...

Răspuns Câştigător
| Tvb a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, ajutal sa deschida ochi indintei o capcana ei cu alt baiat care e dispus sa te ajute si cand isi dau ei intalnire dul tu acolo sa vada cu ochi lui. sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Crezi ca daca ar fi tinut la tine, nu s-ar fi intors la tine in loc sa fie cu una la care nu tine?! Gura lumii zice multe dar tu nu trebuie sa le asculti altora vorbele. Daca tinea la tine nu venea inapoi?! Acum eu zic sa-l lasi in pace acolo cu prietena lui. El e fraierul care te pierde si prietena aia a ta e o batuta-n cap pentru ca este cu el doar ca sa te oftice.

| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,
Daca tine cu adevarat la tine, atunci de ce s-a cuplat imediat cu alta dupa ce v-ati despartit? Sfatul meu este sa il lasi in pace. Nu crede mereu ce zic prietenii tai! Daca ar fi tinut cu adevarat la tine nu te-ar fi cautat dupa ce te-ai despartit de el?
Sincer fata aceea nu are prea multa minte daca este cu el doar pentru a se razbuna.

| Eille2EtcnupD a răspuns:

@bia@sarina. asta i-am zis si eu, eu fiind cea mai bna prietena a ei. dra ea chiar tine la el si daca ea chir il iubeste nu putem noi sa actionam. app, acum sunt impreuna din nou:X

| angel14 explică (pentru Eille2EtcnupD):

Da:X:X:X :X deci s-a vazut la cine tine si pe cine iubeste:X