| no12345 a întrebat:

Salut, am avut un iubit, si..am ajuns putin cam departe,el mi-a facut mie oral apoi mi-a introdus un deget, aproape jumate, am observat apoi o picatura mica de sange, ce s-a intamplat de fapt? s-a rupt himenul? app, nu am simtit nici o durere

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

S-a rupt himenul. Oricum te-a dezvirginat de vreme ce ai avut contact sexual (chiar fara penetrare), dar ai si dovada clara (sangerare de deflorare). Nu uita de prima consultatie ginecologica, obligatorie in prima luna de la inceperea vietii sexuale.

| RAY a răspuns:

Posibil sau poate ai menstra cine stie

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a curs sange dupa ce a bagat el degetul, inseamna ca de-a dezvirginat

| sofisis a răspuns:

Cel mai probabil da, s-a rupt sau macar fisurat. Alt motiv nu vad sa iti fi curs o picatura de sange.

| Dorotheea21 a răspuns:

Cel mai clar iti va spune un medic daca mai ai sau nu himenul intreg.
E posibil sa fi inceput menstra, sau mai probabil, himenul sa-ti fi fost doar fisurat si nu ai simtit dureri pentru ca ai fost excitata in urma sexului oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ^avut^ un iubit?

| cristi10grei a răspuns:

Normal ca s-a rupt happy sunt une fete care au himenul mai rezistent unele fete care il au sensibil, happy spor la munca happy