| mara7 a întrebat:

Am facut-o cu prietenul meu protejat(prezervativ)el s-a terminat dar am mai continuat cam2 minute dupa.ieri trebuia sa-mi vina menstruatia dar nu mi-a venit iar de obicei imi vine regulat.se poate sa fi iesit in acele 2minute sperma din prezervativ si sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| edc a răspuns:

Eu una nu cred pentru ca odata ce ti'ai inceput viata sexuala este normal sa apara si ceva schimbari si nu cred ca esti prima fata care i se intampla asta...mai bine asteapta 6-7 zile si vezi abia atuncia poti sa te ingrijorezi dca ai ramas sau nu insarcinata. Sper ca te-am putut ajuta. Funda big grin

6 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Si cu prezervativ poti sa ramai insarcinata. nici o metoda nu iti ofera protectie 100% (decat abstinenta). Du-te la farmacie si cumpara-ti un tet de sarcina. este singura metoda de a afla daca esti sau nu gravida! noi nu avem cum sa-ti dam un raspuns sigur!

| FelixAndrei a răspuns:

Slabe sanse

| Butterflybeautiful a răspuns:

Daca te-ai protejat nu vei ramane insarcinata.Dar cu sprema cam asa ceva.sad Cati ani ai? xxFunditaxx

| mara7 explică (pentru Butterflybeautiful):

".Dar cu sprema cam asa ceva" nu am inteles la ce te-ai referit aici.17/18 amhappy

| AnonymTPU a răspuns:

Bine inteles ca DA!