| Pisoiii a întrebat:

am si eu o problema asa ca va rog raspundeti cat se poate de serios..am facut sex protejat luna trecuta insa la terminare prezervativul a ramas in mine cu tot cu sperma dar ne-a fost frica sa nu fi ramas ceva si am luat escapelle, apoi mi-a venit menstruatia, acum 2 saptamani am facut iar, si m-a penetrat doar de 3 ori fara prezervativ apoi si l-a pus si am continuat actul sexual inca cateva minute dupa care si-a dat drumul, insa de 3 zile mi-a venit menstruatia si este normala.E posibil sa fiu insarcinata? Fundita.Si app dati-mi niste site-uri unde mai pot adresa intrebarea la niste sexologi, pe clopotel.ro numai merge. Multumesc:*

5 răspunsuri:
| Noone4u a răspuns:

Sepoate sa nu, dar cum niciodata nu se stie, fa un test de sarcina.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Ţi-am răspuns, pe larg, la cealaltă întrebare!

Vezi acolo răspunsul...

Nu mai postaţi întrebările în dublu exemplar!

| AndyLavy a răspuns:

Buna. Nu cred ca ai putea sa ai vreo problema... Sa ramai insarcinata. nu e chiar atat de usor, pe cat se spune, dar pentru orice eventualitate asteapta 10 zile de la contactul sexual si cumpara-ti un test de sarcina.Si in plus daca ti-a venit si menstruatia e ok, cu toate ca exista cazuri in care menstruatia vine chiar si dupa ce ramai insarcinata.in orice caz, eu as spune ca nu ai de ce sa iti faci griji. Ai grija de tine pe viitor, si fi f atenta happy

| liliacALB a răspuns:

Probabil ca nu, dar pentru siguranta fa un test de sarcina.

| georgegeorge90 a răspuns:

Probabil ar fi trebui sa lege prezervativul de penis ca sa nu cata