| UserNecunoscut112 a întrebat:

Salut,am făcut sex cu prietena mea
Și am realizat ca prezervativul era rupt, l am dat jos dar nu am văzut ca e ceva în el foarte foarte puțin lichid, l am schimbat și mi-am dat drumul complet in afara ei e vreo șansă să fie gravida? E a 5-a zi de când i s-a terminat menstruația
Urgent va rog

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca fata nu este la ovulatie adica in perioada fertila in care orice picatura de sperma in vagin inseamna sarcină, daca ea nu este la ovulatie nu ai de ce sa iti faci griji, ce varste ave ti voi?

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Aparitia menstruatiei inseamna ca nu s-a instalat nicio sarcina.

| UserNecunoscut112 explică (pentru dullcat):

Deci nu prea sunt șanse sa rămână?

| UserNecunoscut112 explică (pentru dullcat):

M am referit ca am făcut-o de la 5 zile de când i s-a terminat menstruația

| dullcat a răspuns (pentru UserNecunoscut112):

Cat timp nu era ea in perioada fertila veti supravietui.

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt șanse sa rămână gravida.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

E ok ba, daca e ceva ajungi in Mexic in 2 zile, nu e greu. Eu am facut asta de 3 ori dupa date-uri de pe Tinder.

| PufuletiStarNesarati a răspuns (pentru UserNecunoscut112):

Eu scriu asta din Guadalajara, nu ma gaseste nimeni aici.