| stegsnsb37 a întrebat:

Salut! Am facut sex protejat cu iubita mea, insa cand am pus prezervativul pe moment era in erectie, dar dupa un minut nu mai era in stare de erectie.Cand si a revenit iar, fara sa schimb prezervativul am continuat actul sexual.Este totul ok? Se poate sa se fi scurs lichid preejaculator cat timp nu era in starea de erectie? Tin sa mentionez ca m-am masturbat cu o zi inainte de act. URGENT DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat tot sexul a fost protejat de la cap la coada, nu vad nici un motiv de ingrijorare.

| stegsnsb37 explică (pentru Violleta2022):

Da, dar inainte ne am mai jucat sa spun asa, schimba vre o ceva?

| stegsnsb37 explică (pentru Violleta2022):

Mai nou partenera mea a avut o scurgere si spune ca mai avea crampe abdominale, e posibil sa fi ramas insarcinata? Aceasta era virgina, ca gandesc ca poate fi o dereglare hormonala…

| Violleta2022 a răspuns (pentru stegsnsb37):

Crampeabdomianle sunt de la cea amncat si baut, nu de la sex.
Apoi, dereglarile hormonale apar de la boli tiroidiene, de la probleme hormoanale, chisturi ovariene, fibraome uterine, nicicum de la o partida de sex.

| stegsnsb37 explică (pentru Violleta2022):

Pai si de la ce a aparut acea scurgere?

| stegsnsb37 explică (pentru stegsnsb37):

Se poate sa fi ramas gravida?