| master2000Vlad a întrebat:

Am foarte mult par pe piciare si de curand ma gandeam sa ma epilez. Ce parere aveti de crema depilatoare de la veet? Sau cea de la farmec?
As vrea sa stiu cam care vor fi rezultatele si de unde pot sa cumpar o astfel de crema din Bucuresti ( nu as vrea sa o comand de pe vreun site )
ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Unii spun ca este BINE altii ca NU este indicat mai ales in cazul barbatilor. Crema depilatoare marca Weet o poti gasi la raionul destinat cosmeticelor in cadrul oricarui super/hypermarket sau mall. Trebuie sa ai in vedere ca dupa epilare pilozitatea poate sa reapara mai des sau mai ''bogat''. big grin

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti baiat, incearca sa nu te epilezi sa apari ca un gay, ci sa ramai cu par pe picioar, care-i foarte masculin si excitant pentru fete.

Răspuns utilizator avertizat