| ForeignO a întrebat:

AM fost in seara aceasta la Teatrul Maria Filotti. A fost piesa "Adam Geist" Am fost si sunt fascinata! L-am vazut pe Emilian Oprea si pe Cristian Popa!
Mi'au placut foarte mult unele momente *(Ca cele din cimitir, cand cica Adam o viola pe acea fata.Nu stiu de ce dar ma simt foarte geloasalaughinghee hee )
Ce se intampla?:S

Oricum, Mi 'a placut extrem de mult si m-am hotarat sa merg la actorie.De mica mi-am dorit sa joc si sa cant. Dar de cand l-am vazut pe Emilian, am stiut ca visul meu... este sa joc cu le pe scena. Cand spun"sa joc" ma refer la un rol asemanator cu cel al fetei din cimitir. Haideti fetelor sa recunoastem ca, cele care l-au vazut, este total Frumos:X!

Din pacate oricum EmilianOprea are deja 34 de ani (chiar daca arata de24) si poate peste 4 ani cand eu voi avea 16, voi putea juca pe scena cu el.

Oricum... ma simt total. fascinata de Emilian, si ma visez in rolul acelei fete din cimitirlaughing

Ce sa fac?:S

Mulrumesc!

6 răspunsuri:
| ina a răspuns:

Eu nu am auzit pana acum de Emilian Oprea, dar, dat fiindca ne-ai spus despre el, m-am uitat putin pe net.Si uite ce am gasit : http://www.tmf.ro/teatru/?cu=node/19

| MissD a răspuns:

Se vede ca ai 12 ani. cand l-a vazut prima oara pe emilian oprea in clasa a 6-7a eram innebunita dupa el si eu si colegele mele. acum mi-a trecuthappy o sa-ti treaca si tielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 32 nu 34.Sunt multe ''in limba'' dupa el, pe el chiar nu-l intereseaza, chiar se amuza cand va vede asahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emilian oprea nu are 34 de ani.iti doresc multa bafta in implinirea acestui vishappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emilian mai are putin si devine un "tataie" simpatic asa ca reprofileaza-te. big grin

| Mihaela23_2814 a răspuns:

Pai el e un actor foarte dragut, joaca si bine, deci ai toate sansele sa fii innebunita dupa el. Daca tu asta iti doresti, iar el reprezinta un reper si un imbold pentru tine, de ce nu?! Adica, urmeaza-ti visul, chiar daca o faci pentru vreun actor, fie el chiar si EMILIAN OPREA... Succes, sper sa te vad in cinematografe sau in teatru peste cativa ani!