| ForeignO a întrebat:

Maine este la teatrul Maria Filotti o piesa de numita "Adam Geist"

Daca sunteti din Braila sau de altundeva si ati vazut piesa. Va rog sa spuneti ceva despre ea... a fost grea ...este grea pentru un copil de 12 ani?:S?

Multumesc!

1 răspuns:
| MissD a răspuns:

Eu am fost mai demult la aceasta piesa. NU mai retin exact detalii. NU e grea dar e cam vulgara pentru un copil de 12 ani. Din cate stiu pe afis scria peste 18 ani, dar am vzt ca biletele se vand si in scoli. so.