| Twister09 a întrebat:

Am fost virgin si m-am dezvirginat cu fosta mea iubită care a fost si ea virgină.
Intrebarea mea este de ce ma termin prea repede?
Adică ejaculez prea repede.

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mai bine nu mai faceți sex deloc înainte de căsătorie

| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza masturbarii excesive, ai ejaculare precoce.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul este unul singur si extrem de simplu, ejacularea se produce foarte repede, fiindca deocamdata iti lipseste experienta sexuala. Lungimea primelor actelor sexuale mai ales a celor intretinute imediat dupa dezvirginare, dar si pe urma in primii 1-2 ani de activitate/viata sexuala, sunt in raport direct proportional cu valoarea experientei sexuale extrem de mici sau inca inexistenta. Experienta sexuala se dobandeste si insuseste in decursul timpului, fiind in foarte mare masura influentata de numarul si frecventa actelor sexuale intretinute in primii ani de viata sexuala. Numai cu trecerea anilor si doar daca vei avea o partenera de sex stabila, cu care sa intretii contacte sexuale cat mai des si mai multe, vei dobandi experienta sexuala necesara si vei fi in stare ca pe zi ce trece sa-ti controlezi, coordonezi si sa retii ejacularea dupa vointa si dorinta ta pana in momentul in care partenera de sex va fi intotdeauna multumita pe deplin satisfacuta. Multa sanatate!

| Donsavas a răspuns:

Din cauza faptului că esti prea excitat cand o faceti.
Asta din cauza faptului că nu ai experienta.

| Donsavas a răspuns:

Iti trebuie pastile ca paroxetina sau dapoxetina.

| ywar a răspuns:

Ce experienta ai tu in materie de act sexual? Zero? Cum sa nu te termini repede?

| Ely1234567 a răspuns:

Din cauza emotiilor

| Bozgi200 a răspuns:

Din cauza lipsei experienței si a emoțiilor