| CiprianSav a întrebat:

Salutare fratilor. In urma cu ceva timp am facut sex protejat cu iubita mea, pe ea am dezvirginat o de oarece ii curgea sange si o durea. Dar intrebarea mea e: Cum aflu daca eu mai sunt sau nu virgin?
Multumesc

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pai e foarte simplu: virgina este o persoana care nu a avut contact sexual cu alta persoana. Daca tu ai avut contact sexual cu prietena ta, atunci clar nu mai esti virgin. Daca doar te-ai uitat in timp ce ea avea contact sxeual cu alt barbat (sau ti-a povestit), iar tu nu ai avut niciodata contact sexual (oral, vaginal, anal, masturbare de catre partener) cu o alta persoana, atunci esti inca virgin

| corbulalbrosu a răspuns:

Virginitatea voastra, atat a ta cat si a iubitei tale a disparut in momentul in care penisul tau cu prezervativul montat pe el a intrat in contact cu himenul si pe urma a penetrat vaginul. Cu sau fara prezervativ montat pe penis, virginitatea baiatului dispare in momentul in care intretine primul lui contact sexual real. Daca ai cumva dubii privind virginitatea ta din cauza ca a fost folosit prezervativul sau ca nu ti s-a rupt ''ata'' trebuie sa stii ca acele ''mituri'' imbecile sunt vehiculate de indivizii lipsiti de educatia sexuala necesara. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă ai făcut sex, cum pușca să mai fii virgin?!?

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu mai esti virgin. Odata cu primul act sexual te-ai dezvirvinat si tu

Răspuns utilizator avertizat
| MerkedesPlacintzikaDouajdamilioane a răspuns:

Boss, sex protejat= papa dezvirginare.

| Claudia2018 a răspuns:

Pai nu mai esti virgin odata ce penisul tau a intrat in vaginul ei... ( Cu sau fara prezervativ )