| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am grasime la baza penisului si din cauza asta mi se pierd din cm, cum pot elimina grasimea de la baza penisului? 1.72m si am 88 de kg.

Răspuns Apreciat de Editori
| elaventurero a răspuns:

Ți-am răspuns și la altă întrebare cu aceasta temă.
Trebuie sa te echilibrezi din instinct( în timp, ușor ușor).
Începutul e necesar! Incepe cu plimbări seara de exemplu prin oraș /la munte unde îți place.
Recomandat era alergatul dar e ok si Doar sa mergi. Descarca pe mobil o aplicație gen Strava pentru monitorizarea activităților.
Macar 45min de mers 5zile pe săptămână sunt ideale.
Apoi poți renunța la gustările dintre mese sau schimbate cu fructe și chiar la una din cele 3mese( eventual cea de seara).
Și uite așa în timp... Îți vei crea propriul stil de viață fără diete fantomă și tâmpenii.
Multa bafta. Îți zic că se poate. Condițiile sunt sa crezi și să acționezi hraninduti motivația chiar cu acțiunea.

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai inca esti gras la 88 kg, da jos inca 15 kg si o sa se duca si pernuta aia de grasime.

| Gogoasa24 a răspuns:

Am mai slabit dar tot nu s-a dus pernuta aia de grasime