| Vegeta07 a întrebat:

Cum îți măsori grăsimea penisului?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

laughing doar daca il arunci la caini vezi cata grasime are. Daca fuge de el e slab in colesterol. Nu ai cum

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Grăsimea? Sau grosimea, ce ai vrea tu sa masori inteligentule.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate te referi la grosimea lui, nu grasimea.
Uite aici cum se masoara corect atat lungimea cat si grosimea (circumferinta) penisului:
http://www.penimaster.ro/masorlung.html
http://www.penimaster.ro/masorcircumf.html

| corbulalbrosu a răspuns:

Grosimea penisului (in diametru) se poate determina folosind un metru de croitorie sau o ruleta si bineinteles si un calculator. Cu ajutorul metrului de croitorie sau a ruletei care se infasoara pe penisul intrat in erectie, se masoara circumferinta in cm, si dupa aceea valoare obtinuta se imparte cu 3, 14 (valoarea constantei pi) si se obtine diametrul aparent al penisului. Exemplificare :
daca penisul are circumferinta de 12, 5 cm, conform calculului rezulta un diametru de 3, 98 adica 4 cm. (12, 5 : 3, 14 = 3, 981) Spor la lucru. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Grăsimea? Da' ce, e porcușor?!?
Încearcă cu un șubler...

| deeeaqq a răspuns:

"grăsimea"
vai de mine rolling on the floor)))

| GouDidodino a răspuns:

Cu ruleta, sau daca găsești la tarabe pe la balciuri, gen, acel pulometru

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Te referi la grosime sau la grăsime? Nu te uiti in urmă cand scrii, nu?

| Vegeta07 explică (pentru Carinaaaaaaaaa):

Grosime. Chiar n-am observat. Și m-am uitat de doua ori dacă am scris corect :c

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru Vegeta07):

Stand in picioare si tinand penisul erect in pozitie dreapta, in afara corpului tau
Apasa rigla de osul tau pubian
Masoara pana la varful penisului.

| OctavianSps a răspuns:

Dumnezeule, raman din ce in ce mai socat de mizeriile care se pot intreba pe acest site. Si inca nu pot sa imi explic cum moderatorii aproba asa ceva.

| ywar a răspuns (pentru OctavianSps):

Sunt cu largul concurs al moderatorilor care sterg de regula raspusurile care au personalitate si sunt articulate, lasand in locul lor pe cele ce frizeaza absurdul.