| DenisBoss92 a întrebat:

Am in clasa o colega, eram cei mai buni prieteni dar la un moment dat m-am indragostit de ea insa m-a refuzat. Am trecut peste dar dupa 2 luni ea mi-a spus ca ma place si am devenit astfel un cuplu. Totul bine dar ma intrebam de ce la scoala nu ma saruta? E dezamagita de mine sau ce?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

De ce crezi ca e atat de necesar sa te sarute la scoala? E normal sa stea cu tine foarte mult timp, sa fiti mereu unul langa celalalt, dar daca esti cu ea nu inseamna ca trebuie sa "te linga" de fata cu toata lumea.
Da-i pace! happy

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este o pudica si Ii este jena de colegii vostri.

| neutrino a răspuns:

Probabil ca ea merge la scoala din cu totul alte motive.

| Emilian65 a răspuns:

La scoala nu te saruta, pentru ca nu vrea sa se afiseze cu tine in public ca prieten.

| farfuriaverdex a răspuns:

Daca nu se afiseaza public ori nu vrea sa recuoasca public ca este cu tine ori poate nu vrea sa afle parintii sau alte persoane care nu ar fi de acord cu relatia voastra

| nyty20 a răspuns:

Obsedatule! nu vrei sa i-o tragi pe catedra?

| Melixoxodulze a răspuns:

Ati fost o perioada prieteni si nu cred ca ea vrea ca toti sa se holbeze la voi, poate e mai timida si o ia mai incet.