| AlexandruIonuț1 a întrebat:

Salut! Am incercat recent o aplicatie de dating, se numeste FlirtMe. Am inceput sa primesc zeci de mesaje, like-uri, viewuri de la fete/femei de pe site. Am intrat in vorba cu una, am vorbit ceva vreme, dar trebuie sa platesti pentru a trimite mesaje.Eu i-am zis sa continuam conversatia pe Facebook sau insta, dar ea imi spune ca nu e pregatita inca. Ma rog, am mai vorbit dupa, iar la final, am incheiat convorbirea fiindca mi se terminasera galbenii si trebuia sa platesti 20 lei pentru 5 mesaje. I-am spus cum ma poate gasi daca se decide si ca vom mai vorbi, dar mi se pare cam ciudat ca totul a fost f simplu, ea fiind mult prea deschisa spre discutie. Ulterior, am citit niste recenzii care spuneau ca nu e pe bune si fetele sunt roboti. Voi ati avut pana acum experienta cu FlirtMe? Stiti daca e pe bune sau nu?

11 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Aplicatia aia e așa ca sa te facă de bani.
E o mare teapa.

| anonimuIl a răspuns:

Este ȚEAPĂ site-ul ăla.

| cehos69 a răspuns (pentru anonimuIl):

Depinde, poti spune cat de serios este de exemplu pentru persoanele intre 18-30 de ani de exemplu, presupun ca nu sunt o gama foarte larga de persoana intre aceasts varsta din care poti alege

| anonimuIl a răspuns (pentru cehos69):

Între 18 și 30 de ani nu știu și nici nu cred că o fată sau femeie alege ceva de acolo care au vârsta asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti asa disperat incit ai ajuns sa agati fete pe net? Inseamna ca in realitate nu te place nimeni, o fata o cunosti in mediul real nu pe net pe Facebook sau pe alte prostii de platforme care au aparut peste noapte, normal ca siteurile alea sunt pe bani, ca ei nu sunt prosti, ei stiu ca gasesc fraieri ca voi care pun botul si ce e greu ca in spatele unui calculator sa i ti spuna cineva ca e fată? Pentru bani spune exact ceea ce vrei tu sa auzi, te place te iubeste, dar in realitate daca ai fi față in față cu ea ai vedea ca multe sunt false si nu caută decat banii, nu iubire.Ce varsta ai? Numai cheltuii banii pe flirt me sau alte siteuri dubioase, ca pierzi banii si i ti faci sperante care nu au nimic comun cu realitatea, nimix, sunt niste escroci la capatul celalalt care profita de tineri pentru a le lua banii si a îi face iluzii ca vor gasi fete.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Aveam un cont pe un site fara poza pe un site mai ceva ca cel de dating un fel de hai sa ma footi, nu vrei sa stii cate mesaje primeam zilnic de la asa zise conturi adevarate cu poze de femei, pzd mea e fierbinte mai astept mult sa mi-o footi, vrei sa ti-o sug, de ce nu imi raspunzi laughing) cu siguranta sunt bune, poti sa platesti ca meritarolling on the floor

| Willis a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Comedie.

?

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Willis):

Curata, parca costa 10 euro abonamentul chipurile sa vezi urmatorul ei mesaj, nu sa ii scrii inapoi

| LonelyGuy07 a răspuns:

Stai ca a intrat cristi din Bucuresti veteranul care nu a avut pzd la bot de aproape 10-20 de ani sa iti dea el tie sfaturi rolling on the floor))

| Danny28 a răspuns:

Toate aplicațiile de dating sunt țepe. Vor doar să stoarcă oamenii de bani și în general, fetele reale care au conturi acolo vor doar să își promoveze Instagram-ul, nimic mai mult.

| tasr123 a răspuns:

Fetele au penis