| Timmyy a întrebat:

Am intrat in adolescenta si am inceput sa incep masturbarea zilele trecute. Am o oarecare temere sa trag de piele astfel incat sa se vada tot capul penisului asa cum am vazut in filmele pentru adulti. Se poate intampla ceva rau? Sau nu a fost in erectie suficienta ca sa se intample asta?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar este indicat sa tragi de pielea aia, sa iasa capul penisului, in felul asta vezi daca ai fimoza, adica daca se poate decalota complet sau nu cucul.
Daca nu se poate decalota complet atunci este nevoie sa mergi la un medic urolog sa vada ce grad de fimoza ai si sa-ti dea tratament, sau sa-ti faca interventie chirurgicala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei proceda cu multa atentie (grija) si de fiecare data vei trage de preputiu putin cate putin pana simti ca apare senzatia de durere moment in care te opresti urmand sa reincepi operatia de decalotare alta data, atunci in mod cert vei reusi intr-un final sa-ti decalotezi penisul fara probleme. Succes. Multa sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trage tare și o să vezi ce se întâmplă. Ceva ca în filme.

| doctorandus a răspuns:

Poate suferi de fimoza, intreaba un medic.

| Dana1999 a răspuns:

Continua sa faci asta ca sa poți sa o decalotezi de tot

| Stefan2K20 a răspuns:

Poate capul sa fie decalotat si in erectie si in stare fleasca fara probleme. Bafta si mai putin cu filmele alea happy

| Nicudelacazanesti69 a răspuns:

Coaie belești o pana la **** nu se întâmplă nimic

| NicuBaicuNașu a răspuns:

Trage cu încredere, nu se duce până la cotor că la câine?