| alexoz a întrebat:

Salut am mare, mare nevoie de un sfat e o fata la mine la scoala, sunt nebun dupa ia numai la ea ma gandesc de cand am sarutato din greseala dupa ce am castigat un meci de fotball, dar de la eveniment ma evita, daca se intampla sa dam unul de altul fata in fata spune ca nu poate vorbi, am intrebat-o de ce ma evita pe mess, m-i-a spus ca nu ma evita pur si simplu n-are timp, i-am zis ca nu o cred e din cauza cea ce s-a intamplat pe terenul de fotbal s-a suparat a iesit si la scoala a venit la mine sa-mi zica ca are prieten a fost un accident si nu o sa se mai repete.Am intrebato pe cea mai buna prietena a iei si m-i-a zis ca ma minte ma place dar nu vrea sa fim impreuna, cum s-o conving?

Răspuns Câştigător
| Nasu a răspuns:

Fratelo vezi ca femeile sunt cele mai ai dracu finte de pe pamant ai mare grija nu le lasa sa iti cunoasca sentimentele adevaratea crear daca tu esti tpoin in limba dupa ea nu te arata invit-o si tu la un suc la o prajitura unfilm ceva o plimbare cu, cainele pe undeva unde e liniste sa nu te vada prea multa lumea incearca sa vorbesti cu ea trageo putin de limba da ai mare grija nu o lua prea tare ca se pierde si sti cum sunt felemie cred ca noi vrem doar ( sex) si dupa aia hai pa incearca sa i arati ca o iubesti fa-o sa simta si ea aprecioazo cum e ea happy fi bland si dragutzu cu ea chiar daca in general esti cum vrei tu sa fi in timpul tau liber nebun dilau betiv smecher indiferent fi bland cu ea si in 1-2 saptamani e ca si ata
esti fotbalist invit-o la un alergat ceva la o pase cu mingea...

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Ceva comod sa nu fii stresatwinkingimbracate ce vrei uhwinkingfunda?

| rut a răspuns:

Fa-ti curjul si intrebo daca simte ceva pentru tinewinking ok