| bubualyy a întrebat:

Tot eu. vreau sa va mai spun ceva, el de azi ma cam evitat si mi-a zis ca e suparat eu l-am intrebat :"esti suparat" si el mi-a raspuns :"da sunt suparat" cred ca e suparat, i s-a intamplat ceva ca nu a vrut sa-mi zica. Doar el mi-a zis ( sa fim deschisi unu fata de celalat ) si am vazut cum e deschis fata de mine, si vreau sa-mi dati un sfat ceva. v-am pupat si va multumesc frumos!

1 răspuns:
| lolly a răspuns:

Aminteste-i de vorbele spuse de el ( sa fiti deschisi unul in fata celuilalt). draguta daca te i-a pe ocolite si invoca tot felul de motive si scuze ca nu poate venii.Da-i o sansa critica care sa iti deschida si tie ochii si sa vezi daca te iubeste cum spune el.Asa am patit si eu, cand am realizat ca era o sansa sa fie mult mai aproape de mine si a refuzat-o Ok gata baiete,`am fost orbita de atractia fata de tine si de atasament m-ai jucat pe degete, acum sansa critica spune totul in cuvinte cat tii la mine) ok asta cred ca spune totulhappy fundita?tongue