| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor... ma intalnesc cu un baiat, si mda nu stiu sa ..sarut -.- sau sa `dau mozol` iar el isi doreste asta de la prima intalnire. puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| CinevaCurios24 a răspuns:

Ti-as zice sa fii calma si sa te lasi dusa de val, dar daca e prea timid fa in felul urmator, du-te la baie, gandeste-te si cand te intorci deschide o discutie mai aprinsa si nu o evita. Da nu are intiativa Just do it! De preferat apropie-te 60-70% de gura lui si dai 2 secunde sa raspunda. Daca nu raspunde, nu dispera, el invata din greseli si la a doua ocazie nu va ezita.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Las ca se va descurca el, fii calma, deja ti-a spus ca asta vrea sau tu visezi? e jenant sa spui vreau sa te sarut, femeie trebuie facuta sa o saruti nu sa-i spui asta

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu nu stii sa saruti te invata iubitul ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Kenya a răspuns:

Vine de la sine rolling on the floor

| IMPLICAT a răspuns:

Saruta, nu da "mozol"!