| Adrian_Adi_2000_boec a întrebat:

Saluut! Maine ma intalnesc cu o fata ce ziceti sa o sarut la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| SnowKat a răspuns:

Nee mie nu mi-ar placea ca baiatu sa ma sarute la prima intalnire, numa chiar daca las cunoaste de multa vreme probabil... si daca as fii in locul iei si ai incerca si abia neam fi cunoscut stai calm ca sigur nu te-as saruta la prima intalnire tongue

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca va placeti da

| J0B0MAT a răspuns:

Clar nu.

| Dugalle a răspuns:

GO FOR IT! Taurule!

Mai suporti gandul ca hormonii tai trebuie descarcati singuri? Nu mai bine ii descarci cu ea?

| PaulMacca a răspuns:

Ia-o usor, tipule...

| perfectionista244 a răspuns:

Nu cred, își va pierde tot farmecul din capul ei