| anonim_4396 a întrebat:

Heii.
Dati-mi niste sfaturi pentru prima intalnire cu un baiat.
Adica, nu stiu ce sa fac. el vrea din prima mozol. =]]

DAU FUNDA :*.

Răspuns Câştigător
| AngelBoy a răspuns:

Poti chiar tu sa faci primul pas, sa-l iei prin surprindere, asa e bine si frumos. Il iei, il mozolesti, il mai lasi putin, dupa aia reiei procesul s.a.m.d.
laughing glumeam, sa nu te superi.

9 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Relatiile care incep asa nu dureaza...

| Grimmjow69 a răspuns:

Inainte de a te duce la o prima intalnire trebuie sa stii cateva principii de baza :

- Vrei doar sa te simti bine cu persoana cu care te vezi
- vrei sa creezi interes
- vrei sa-si doreasca o a doua intalnire cu tine
- este doar un "preview" din "cum ar fi daca".
- Nu esti acolo sa o impresionezi
- Nu esti acolo sa ….
Nimeni nu vrea sa iasa la o intalnire cu un ratat. Asa ca ai grija de aspectul fizic, vestimentar, financiar.

- Imbraca-te intotdeauna cu haine curate
- Spala-te. ( nu numai inainte de intalnire. De preferat in fiecare zi)
- Sa ai incaltamintea intotdeauna curata
- Parfum intotdeauna discret ( nu vrei sa puti ca un manelist)
- Te speli pe dinti inainte
- Imprieteneste-te cu oameni mai destepti ca tine, mai in varsta ca tine, mai stabili financiar ca tine. Te vor ajuta sa privesti lucrurile altfel si vei dori sa urci la nivelul lor
Pune intrebari deschise. Intrebari care sa inceapa cu : Cand, cum, ce, unde. Pune intrebari la care vrei sa afli un raspuns, altminteri taci din gura.

Evita sa vorbesti despre lucruri unde s-ar putea sa aveti pareri total opuse si care ar degenera in cearta. Politica si religia sunt doua dintre ele. Uneori chiar si filmele

| Cristiann25 a răspuns:

Ce urat suna cand va aud "mozol". Copii mai frumos ar suna "sarut" in fine.

| TeenagexD a răspuns (pentru Cristiann25):

Sau sarut frantuzesc. E la fel! :*

| AngelBoy a răspuns:

Si doar n-o sa-l refuzi? tu pierzi laughing

| TeenagexD a răspuns (pentru AngelBoy):

=]]] Nu, nu-l voi refuza. laughing

| TeenagexD a răspuns (pentru AngelBoy):

Nu, nu ma supar. :]] dar primesti funda pentru asta laughing :*!

| AngelBoy a răspuns (pentru TeenagexD):

Cand dai un raspuns bun este si normal sa primesti funda laughing)
Merci si mult noroc cu baiatul.

| TeenagexD a răspuns (pentru AngelBoy):

Mersii smug rolling on the floor)))

| AngelBoy a răspuns (pentru TeenagexD):

Poti chiar tu sa faci primul pas, sa-l iei prin surprindere, asa e bine si frumos. Il iei, il mozolesti, il mai lasi putin, dupa aia reiei procesul s.a.m.d.
laughing glumeam, sa nu te superi.