| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutorul vostru.
Mie imi place de o fata (si cred ca si ei ii place de mine, dar nu sunt sigur). Eu i-am zis de mai multe ori ca o plac (prin mesaje). Intrebarea mea e: cum sa o fac sa recunoasca ca ma place? Si vreau sa mentionez doua lucruri:

1. Eu am intrebat-o daca ma place, dar nu am obtinut nimic (Deci fara raspunsuri de genul,, intreab-o").

2.Noi ne-am plăcut reciproc si anul trecut, (stiu sigur asta, chiar ea mi-a zis ca m-a placut). Si anul trecut i-am zis ca o plac, dar ea nu a zis,, si eu" sau ceva de genul. Deci ea nu a recunoscut nici atunci cand 100% m-a placut.

Poate ca daca ar recunoaste ca ma place am fi impreuna. (Nu va cer sa-mi raspundeti daca putem fi impreuna sau ceva de genul. Va cer doar sa-mi ziceti cum sa o fac sa recunoasca ca ma place.)

Dau funda! Multumesc anticipat!☺

2 răspunsuri:
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Presupun ca daca chiar te place si ai reusi sa ii arati cumva ca ai intentii serioase, atunci ar recunoaste si ea.

| thesnake02 a răspuns:

Îți spun eu cum sa o faci sa recunoască. Cheam-o la un suc, daca vine înseamnă ca te place, n ai nevoie sa ți spună ea din gura ca te place, ieși cu ea doar și veți fi împreună! Mult succes