| butterfly2013 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Poate o sa va para straniu ce o sa va spun, nu m-am prezentat la prima intilnire cu baiatul care il plac forte mult, deoarece de la emoti puternici ma sinteam ft rau avem greturi, s.a.Cum sa procedez la a doua intilnire, nu pot sa ratez. Exista vreo modalitate sa scap de greturi si emotii?

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Da, mai astepti un an doua, de fapt am eu un secret. si nu ti-o recomand de parere de rau, baga ceva o bere sau un pahar de vin. sa vezi ca uiti tu de emoti si de alea.

| butterfly2013 explică (pentru NatureSelf):

Nu stiu daca va avea rezultat. emotiile poate trec, dar senzatia de voma nu

| NatureSelf a răspuns (pentru butterfly2013):

Eu cred ca tu nu emotii ai, ci ti-e frica, atat de mult in vrei incat ti-e frica.

| butterfly2013 explică (pentru NatureSelf):

Poate. Chiar si cind vorbim pe mes tot am senzatia asta dar nu-i asa de puternica

| Alex_1359 a răspuns:

Baga un cui si uiti de toti si de toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea se numesc atacuri de panica, si ar trebui sa vizitezi un medic, care mai departe te va trimite la un medic psiholog si iti va prescrie un tratament. Asta daca nu vrei sa ajungi ca mine. Si eu sufar de aceste atacuri de panica si nu am fost la doctor. In ultimul timp s-au cam agravat, macar du-te tu si vezi ce si cum, pana nu e prea tarziu si iti va fi rau sa te duci si la doctor pentru ca vei avea emotiiwinking