| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega de clasa care este foarte draguta si imi place de ea si nu stiu ce sa fac, mereu se mai intoarce uneori in ora si se uita unpic la mine iar apoi se intoarce fel fac si eu, mereu o fac sa rada sunt un tip glumet si a inceput sa se bage in seama cu mine(nu ne cunoastem de mult timp deoarece sunt a 9-a si este o colega noua)Voi ce parere aveti? Ma place nu ma place? Si ce sa ii zic sa isi dea seama ca o plac

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ElDromadero3 a răspuns:

Pai ar trebui sa stai mai mult pe langa ea, sa-i iei apararea, sa-i dai importanta, sa o faci sa rada, dar sa nu lasi pe altii care vor sa ti-o ea.Asa am facut si eu si am avut succes.Bafta!

1 răspuns: