| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega de clasa care este foarte draguta si imi place de ea si nu stiu ce sa fac.Mereu se mai intoarce uneori in ora si se uita la mine iar apoi se intoarce fel fac si eu.Mereu o fac sa rada (sunt un tip glumet) si a inceput sa se bage in seama cu mine(nu ne cunoastem de mult timp deoarece sunt a 9-a si este o colega noua)Voi ce parere aveti? Ma place nu ma place? Si ce sa ii zic sa isi dea seama ca o plac? Cum imi dau seama daca ma place sau nu?
Astept raspuns!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| moartetiganilor a răspuns:

Iti dau un pont:
uita-te adanc in ochii ei(daca vei avea noroc va face si ea asta)insemnand ca te place.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Eu cred ca va placeti reciproc si mai cred ca stiti amandoi asta nu mai e nevoie de cuvinte