| DarkusXD a întrebat:

Am o colega pe care o plac de mult timp! Un coleg a spus ca daca vreau sa ma placa, sa ii spun ce simt pentru ea.Ea a aflat ca as vrea sa ii spun si este curioasa.Atunci cand ii voi spune, am intrebat-o pe prietena ei cea mai buna daca sa o sarut cand ii voi spune.Prietena ei a spus sa o fac.Deci... sa o fac? sau nu?
vreau parerile voastre!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ea este curioasa daca ii vei spune sau nu, probabil te place si ea.ia-ti inima in dinti si spune-i, asteapta reactia ei, si daca e bine-sarut-o! la urma urmei, ce ai de pierdut?

| SakonSIUkon a răspuns:

Saruto,cine stie ce hazard va mai iesi.