| hessa_1349 a întrebat:

vreau sa va spun o poveste adevarata si sa aflu parerile voastre in legatura cu aceasta.De 3 ani si jumatate, el o place pe ea.In 2010, primavara, el a intrebat-o daca vrea sa fie impreuna cu el. Ea a refuzat. Apoi ei a inceput sa-i placa de el, mai spre vara, dar l-a uitat in vacanta.Cand a inceput scoala, el a vorbit cu un coleg de-al ei si i-a spus ca el inca o place pe ea, insa colegul nu i-a spus acesteia nimic...In noiembrie, dintr-o intampare intamplatoare, ea se indragosteste nebuneste de el, insa el are prietena. Ea a rugat o foarte buna prietena sa il intrebe daca vrea sa fie impreuna cu ea.Acesta cand a auzit, s-a inrosit si a inceput sa -i tremure vocea, insa cand a fost pus sa dea un raspuns concret, a spus ca momentan are prietena.De fiecare data cand are ocazia o priveste adanc in ochi, iar acum, intrebarea mea pentru voi este...credeti ca el va fi impreuna cu ea? Credeti ca o mai place?

5 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Ti s-a intamplat, asta tie? Asa inteleg...
Nu stim sigur daca te place sau nu ar trebui sa vorbesti personal cu el, sau sa spui unei foarte bune prietene sa vorbeasca cu el si sa ii zic ca tu il placi putin, putin mai mult si ca ai vrea sa fii impreuna cu el! Chiar e grea situatia, nu stiu ce sa zic mai multstraight face

| Kolp a răspuns:

Nu.
Zici ca este un gen de povestire in ramalaughing
Daca afla ca acea fata a fost pusa de tine e mai grav

| mariusik116 a răspuns:

E obvious ca "ea" esti tu! si cred ca da, o sa fiti impreuna, acum deoinde si de voi!winking

| BiddySustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

De ce nu faci tu primul pas? Asa vei afla mai repede si nu te vei mai consuma. Am mai intalnit cazuri de genul astahee hee, si s-au sfarsit cu bine! Mult noroc >big grin

| on2 a răspuns:

Cred ca o place dar nu mai mult ca pe prietena ei...mda,asa consider eu.