| alee19 a întrebat:

Salut, am o dilema. as vrea sa raspunda fetele. care credeti ca ar fi pasii cei mai indicati in abordarea unei fete? exemplu, vorbim pe mess. da pana la ce limita sa vorbesc cu ea daca vreau sa fiu cu ea? nici sa nu para ca vreau sa ii fiu doar prieten. daca ma intelegeti. va rogthinking ceva pareri. sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Blondutsa_7935 a răspuns:

Buna :*
Pai ar fi bine sa nu o sufoci. si sa fii dulce si rabdator si sa o alinti sa faci ce crezi ca ii place ei. si peste ceva timp ( o saptamana.) sa iti iei inima-n dinti si sa ii spui ca iti place de ea, caracterul ei si ca, crezi tu ca ar fi potrivita pentru tine. Sper sa te descurci si sa fii fericit :*
Succes!

3 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

In orice caz sa nu ii vorbesti despre sex. sta se vorbeste doar dupa cateva luni de relatie

| 4ever_5725 a răspuns:

Pai pur si simplu intra in discutii mai intime intreab-o daca te place zii cati sta draguta vezi cum reactioneaza...zii cai vrea sa ai o relatie cu ea si daca ea ar fi de acord...nu cred ca doar sai dovedestii e bun pentru ca ea nu-ti va spune vrei sa fii cu mine.asa ca fii mai indraznet tu.bafta

| blondina16 a răspuns:

Aoleu, pai vb cu ea pe mess e bine, ii poti cere nr de tel apoi sa o intrebi daca vrea sa iasa la un suc o plimbare ceva pe acolo love struck