| rembo90 a întrebat:

Salut.Am o intrebare asa mai stranie.De ce penisul este curbat, si as putea cumva sal indrept?

11 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Depinde cum e curbat... daca e in jos tine penisul in chiloti in sus, daca e un sus tine-l in chiloti in jos... la inceput vreo 1 luna o sa fie incomod dar sa zicem ca merita.te obisnuiesti, ar trebuie cam intr-un 1an sa zic sa capete o forma mai buna. daca nu merge cu asta atunci cred ca o operatie este cel mai indicat depinde cat de mult vrei sa suferi ca sa il ai drept, si depinde cat de curbat e..ma rog incearca fata cu chilotul si mai vedem dupa

| corbulalbrosu a răspuns:

Citeste acest material :http://ro.nocurvature.com/

| LoveSleep a răspuns:

Mai bine ți-ai "îndrepta" gramatica.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru rembo90):

Nu gasesc.

-----------------------------

Oricum, ia niște cratime.winking

| minrest a răspuns:

Asa e el curbat de la natura si asta nu incomodeaza cu nimic. Salut.

Răspuns utilizator avertizat
| AmaToaRea a răspuns:

Poti sa-l indrepti printr-o operatie dar daca nu te deranjeaza ce rost are?

Răspuns utilizator avertizat