| NoNametpu a întrebat:

Salut, am o intrebare, ce culoare trebuie sa o aiba sperma, eu nu o am chiar alba, arata transparenta cu putin alb, mentionez ca am 13 ani, fara comentarii rautacioase, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

La varsta ta inca nu putem vb de o dezvoltare hormonala ca si la maturitate de aceea putem vb de un lichid spermatic variabil.Pe de alta parte sperma e transparenta si nici decum precum laptele.Asa ca stai linistit.

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Deci seamana cu o flegma...nu vad sa fie problema

| dia200 a răspuns:

Normal ca nu e alba ca laptele. de obicei e un alb transparent

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti bine

Răspuns utilizator avertizat