| Licyluc a întrebat:

Salut, am o intrebare, cine s-a folosit de Titan gel sau rhino gold gel pentru penis? Ce diferența ati avut? Și dacă face de folosit mersi mult! ofer funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o pastila, pompa, gel, nu mărește penisul, sunt doar niște bălării vândute naivilor și obsedatilor. Singura posibilitate, este faloplastie care are riscuri uriașe de 50% de reușită sau de a deveni impotent pe viata. Efectiv îți asumi tu propriul risc, nimeni nu va fi tras la răspundere pentru alegerea ta.
Contează sa ai personalitate, sa fi masculin și matur, asta le place femeilor.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai increde in toate prostiile. Penisul se poate mari doar chirurgical. Punct.

| Lukasssz a răspuns:

Bea lapte laughing

| vasile2222 a răspuns:

Bea multa apa.

| DarkAngel69 a răspuns:

Salut, pot spune ca sunt foarte curios cand vine vorba despre penis enhancement. Am folisit de toate dar Titan gel nu, recomand servetele de potenta sau gasesti pe anumite site-uri din Olanda pastile la bucata cu pretul in jur de 8 EUR, cu alea le rupi pe toate. Am mers la o fata din rond de la Alba Iulia dupa ce am bagat o pastila din aia si mi-a zis ca am demolat-o pe durata de 4 mintue cat am stat la ea.

P.S. Poti incerca si pompe pentru penis, am avut una si a mers bine dar a trevuit sa o arunc ca a gasit-o mama in camera si nu aveam explicatii... si mai si bagase mana in ea