| ForeverWarrior a întrebat:

Si fetele se uita la fundul baietilor?laughing

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Normal, de ce nu?
Pa, pa.

| Aylee a răspuns:

Inca cum laughing. Hai sa recunoastem ca se uita si la biceps smug piept.

| BaiatulAnonim a răspuns:

Unele mai pun si mana laughing Si cica noi suntem cei perversi si neciopliti laughing big grin

| BaiatulAnonim a răspuns:

Da fetelor, noi ne uitam la fundurile voastre datorita instinctului primar de reproducere, dar voi? Vizualizati in secret cum ne "dominati" pe noi baietii pe la spate? laughing Ar trebui sa se faca un studiu stiintific pe tema asta: "De ce se uita fetele la fundul baietilor?"; pana atunci nu putem sa ne multumim decat cu raspunsul sub forma de intrebare : "De ce nu?"

| irina20 a răspuns:

Da.Avem si noi ochi pentru analizat muchii fesieri big grin

| thegatekeeper a răspuns:

Oricat de ciudat ar parea, da. Am observat chestia asta si sincer nu o inteleg, insa multe dintre ele chiar se uita si comenteaza dupa aceea.

| Iasmi99 a răspuns:

Si inca cum laughing

| Oana92 a răspuns:

Daa :d

| greyhound a răspuns:

Fund, brate, piept you name it

| AnkaAncuta a răspuns:

Dap laughing)

| Roxxy95 a răspuns:

Pai de ce sa nu se uite? laughing

| crash15 a răspuns:

Si inca cum! Adica, eu una ma uit itai la ochi si apoi la pieptlaughing Dar, da, ma uit la fundul unoralaughing