| Zinv a întrebat:

Salut.
am o intrebare, daca faci sex cu prezervativ pentru prima data se pune ca si dezvirginare?
sau doar fara prezervativ?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Dezvirginarae se produce cand ai prima oara sex cu penetrare, indiferent ca-i cu prezrevativ sau fara, ca-i orala, vagianal sau anala, tot dezvirginare se numeste!

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

E dezvirginare

| mihai69 a răspuns:

Da.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da.

| Wr3nch a răspuns:

Da se pune.

| Sofer a răspuns:

Logic ca se pune. Reușita absoluta sa scapi de virginitate safe și protejat de boli.

| Lukasssz a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,se pune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se foarte pune.

| TheStrategist a răspuns:

Da, se pune. Indiferent dacă e cu prezervativ sau fără.

Răspuns utilizator avertizat
| mdc98 a răspuns:

Te dezvirginezi doar atunci cand ti se rupe ata, precum la femei himenul. happy