| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Am o intrebare, mai mult e o curiozitate.
E adevarat ca daca esti virgin, ai cosuri, dupa ce faci prima data sex iti dispar, nu iti mai ies?
Si inca o mica intrebare. Sexul cu prexervativul "ofera" o dezvirginare la fel ca ce fara prezervativ?
Mz. happy

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

E indicat sa se foloseasca prezervativul mai ales pentru prima data, si normal si dupawinking Bafta!

| Jigsaw a răspuns:

Nu si da.

| Sabyynna a răspuns:

Din cate imi amintesc faza cu cosurile e o prostie. Cred ca ti-a zis un baita. Cel mai bine e sa folosesti prezervativul, asta pentru sanatatea ta!

| georgel1989 a răspuns:

Poate sa iti apara mai multe dupa contact sexual depinde de organism, daca nu sunteti asa excitati ar fi bine sa folositi prezervativu o sa mai reduca din dureri putin.