| alexaalexuta a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta pentru mine si va rog sa ma ajutati.
Vorbesc cu un baiat de aproape 2 saptamani... eu am facut primul pas si i_am luat nr de telefon de la un amic pentru ca se uita insistent la mine si toata lumea zice ca e timid si m_am gandit sa fac eu pr pas # ne intelegem foarte bine pana aici e ok! am aflat de la el ca ii place de mine dar nu stie ce vrea,,,,, iar aici m_a pus pe ganduri cum sa nu stie ce vrea? el are 20 de ani si eu 16 jum ar trebui ca eu sa nu stiu ce vreau nu el la 20 de ani nu? DAR MA CAUTA! vorbeste cu mine si cand ne intalnim ma saluta vorbim dar nu inteleg dc se poarta asa? daca ma puteti ajuta va rog sa o faceti mersi mult.

2 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Pai poate chiar te place sau poate vrea sa te faca sa faci sex cu el idea este ca ar trebui sa cauti ceva mai mic de 20 poate un 17 sau maxim 18 pentru ca asa nu e dif mare si vei ce faci sa nu faci ceva ce vei regreta

| alexaalexuta explică:

Nici nu a fost vorba de sex... e prea finut asta imi place la el... nici vb de sex dn fereste