| Anonim0000r a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Va rog frumos sa raspundeti cat se poate de sincer si serios. De cate ori pe saptamana sau cat de des va masturbati. Sau o faceati in timpul adolescentei. De cate ori considerati ca e normal. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| epurasu a răspuns:

O data pe saptamana ar fi ok sa zic asa in caz ca ...maxim de 2 ori pe saptamana! mai de multe ori este deja abuz.

18 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Eu nu ma masturbez deloc. Nici in adolescenta nu m-am masturbat.

| doctorandus a răspuns (pentru Emilian65):

Lasa-ma sa ghicesc: impotenta din nascare.

| Emilian65 a răspuns (pentru doctorandus):

Nu este adevarat ce spui tu. Eu sunt casatorit si am copii de varsta ta si nepoti de scoala gimnaziala.

| doctorandus a răspuns (pentru Emilian65):

Si cum ai reusit, aveai acasa servitoare cu "The royal penis is clean your highness"?

| ywar a răspuns:

Nu mai stiu, venea vecina sa faca serviciul asta! O plateam pentru asta.

| Anonim0000r explică (pentru ywar):

laughing)

| RAY a răspuns (pentru ywar):

Haaaaa

| RAY a răspuns (pentru ywar):

Depinde de starea mea de spirit, cateodata n-am chef nici daca as vrea, cateodata am prea mult chef, cred ca 2, 3 ori per saptamana, cred ca o data la 7 zile e normal

Răspuns utilizator avertizat
| Alexander90 a răspuns:

Nu pot sa iti trimit mesaj
da mi mesaj cu un id sau facebook ceva sa vorbim

| Anonim0000r explică (pentru Alexander90):

De ce nu poti? Trebuie sa scrii
ceva si la subiect.

| Alexander90 a răspuns (pentru Anonim0000r):

Statusul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator.